Badplatsguiden

Narven, Gårdsjö

Gullspång, Västra Götalands län

Narven, Gårdsjö – foto: Jamba Go
Jamba Go · CC BY-SA 4.0källa

Är dessa bilder från Narven, Gårdsjö?

En del foton hämtas automatiskt och kan träffa fel plats. Hjälp andra badgäster genom att bekräfta. Logga in så väger din röst tyngre.

Möjlig bild på Narven, Gårdsjö

hämtad automatiskt · ~4,5 km härifrån

Jamba Go · CC BY-SA 4.0 · källa

Har du en bättre bild på Narven, Gårdsjö?

Många foton hämtas automatiskt och kan ibland visa fel plats. Har du ett eget foto härifrån hjälper du andra badgäster att hitta rätt — tack!

Logga in för att ladda upp en bild.

Om badplatsen

Narven i Gårdsjö är en badplats i Gullspångs kommun, Västra Götalands län. Anläggningen sköts av föreningen Högsåsen-Narven, som ingår i Tiveden ekonomisk förening.

5-dygnsprognos

ons
Lätt molnighet
23° /15°
4
tors
Lätt molnighet
29° /17°
5
fre
Klart
21° /16°
5
lör
Klart
19° /12°
5
sön
Lätta regnskurar
19° /13°
6

Bästa baddagen: tors · Prognos från SMHI

Egenskaper

Inga egenskaper registrerade ännu.

Karta

Rapportera läget

Hjälp andra badare — dela temperatur, hur mycket folk det är och om något särskilt händer.

Något särskilt?

Recensioner

Logga in för att skriva en recension.

Inga recensioner ännu — bli först!

Något fel eller saknas om Narven, Gårdsjö? Tipsa oss så tar vi hand om det.Tipsa →

Liknande badplatser

Fler badplatser i Gullspång

Utforska